Blephagel

Blephagel Thea Acu plakstu kopšanas līdzekļi

 

Blephagel ir dermatoloģiski pārbaudīts plakstu, skropstu un jutīgas ādas ikdienas kopšanas līdzeklis. Attīra ādu acu rajonā, skropstas un meiboma dziedzerus no aplikuma, kosmētikas un netīrumiem. Nekairina acis un nebojā ādas ārējo slāni, neietekmē pH līmeni. Blephagel samazina sausuma un sausās acs sindroma radītās sūdzības. Šis plakstu kopšanas līdzeklis ir piemērots arī kontaktlēcu lietotājiem un pacientiem ar alerģiskām acīm, jo nesatur konservantus, krāsvielas un smaržvielas.

 

Lietošana: divas reizes dienā no rīta un vakarā, uzliekot gēlu uz vates spilventiņa un viegli notīrot plakstus, skropstas, un ādu ap acīm. Pēc lietošanas nav nepieciešams skalot ar ūdeni. Var lietot bērniem no 3 gadu vecuma.

 

Farmācijas uzņēmumu THEA 1994. gadā izveidoja Henri Chribet no, līdz tam pastāvošo pētniecības un attīstības uzņēmuma ar nosaukumu Transphyto. Nepilnu 10 gadu laikā, no maza un tikko izveidota uzņēmuma Thea kļūst par vadošu un neatkarīgu uzņēmumu Francijā un Eiropā, kura galvenais darbības virziens ir acu veselība.

Thea joprojām ir viens no līderiem inovāciju ziņā jaunās paaudzes produktos, piemēram, glaukomas, alerģijas, acu sausuma, acs plakstiņu infekciju ārstēšanā. Tajā pat laikā tiek uzlaboti iepakojumi, lai nodrošinātu bez konservantu vidi, piemēram, ABAK sistēma.

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
30g € 16.95 Pirkt
2x30g € 33.96 Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Thea
Grozs: Pagaidām tukšs
Atkārtoti pasūtīt
202 11 202

Pasūtījumus pieņemam:

24h katru dienu

Darbadienās: 900 - 1930

Sestdienās: 1100 - 1700

Lielākā kontaktlēcu

noliktava Baltijā