Lipomill acu aerosols

 Lipomill acu aerosols Schalcon Acu mitrinošie pilieni

Pielikt Favorītiem

 

Ražotājs Schalcon piedāvā acu aerosolu ar liposomām, dabīgo mitrinātāju nātrija hialuronātu un kumelītes ekstraktu. Atšķirībā no citiem acu mitrinātājiem, to nepieciešams izsmidzināt uz plakstiņiem (acīm jābūt aizvērtām). Tā sastāvs un lietošanas veids ir tik īpašs, jo izsmidzinātā veidā aerosola daļiņas vienmērīgi pārklāj plakstu malas, tādējādi, plakstu atvēršanas brīdī, Lipomill stabilizē asaru plēvīti, nostiprinot lipīdu slāni. Plakstu malās esošie dziedzerīši ir atbildīgi par asaru plēvītes lipīdu slāņa veselību. 

Atšķirībā no citiem, klasiskiem, acu pilieniem, Lipomill ir  iedarbīgāks un ērtāk lietojams.

Lipomill acu aerosols nomierina un mitrina acis un to plakstiņus, rada komforta un svaiguma sajūtu acīs gan kontaktlēcu nēsātājiem, gan citiem, kas jūt diskomfortu ikdienā.

Lipomill ieteicams cilvēkiem ar sausās acs sindromu, ko rada asaru plēvītes nestabilitāte organisma veselības problēmu dēļ, piemēram, lietojot medikamentus, atveseļošanās laikā, strādājot acīm neveselīgu darbu (datora lietošana, autovadīšana, galdniecība, celtniecība, zobarstniecība, manikīrs u.c). Lipomill acu aerosola sastāvā ir kumelīšu ekstrakts, glikozīdi, vitamīns C, kālijs un flavonoīdi, pazīstami kā nomierinoši pretiekaisuma līdzekļi.

Palutini savas acis!

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Lipomill 15 ml € 4.97 Pirkt

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Schalcon

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

Grozs: Pagaidām tukšs
Atkārtoti pasūtīt
202 11 202

Pasūtījumus pieņemam:

24h katru dienu

Darbadienās: 900 - 1930

Sestdienās: 1100 - 1700

Lielākā kontaktlēcu

noliktava Baltijā