TAUPĪGĀ PAKA

TAUPĪGĀ PAKA

Patiesībā jau visi, kuri iepērk kontaktlēcas interneta veikalā manaslecas.lv, ir gudri jeb taupīgi. Bet mēs esam radījuši paku īpaši taupīgajiem... Iegādājies savas iecienītās mēneša kontaktlēcas uz trim mēnešiem, lēcu kopšanai izmanto daudzfunkcionālo šķīdumu Schalcon Universale Plus, un parūpējies par savu acu labsajūtu ar Schalcon Lacrime mitrinošajiem pilieniem!

 

Taupīgās pakas ietvaros iespējams iegādāties sekojošas kontaktlēcas: 

Acuvue Oasys

Air Optix Aqua (O2 optix)

Air Optix Night and Day

Biofinity

Biolens

Clear 58

ClearAll Day

Frequency 55 Aspheric

Pure Vision 2HD

Refresh Eyes Smart monthly

Soflens 59 (SofLens Comfort)

Pērc pakā par īpašu cenu

Cena: EUR
Kopējā vērtība būtu: EUR
Pirkt

Komplektā ietilpst

1
 • Acuvue Oasys

  Acuvue Oasys - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 27.90 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Johnson&Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli diennakts lietošanai.

  ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR™ Plus kontaktlēcas ir ieguvušas jau trīs Lielās balvas starptautiskajās optikas izstādēs Parīzē. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs.

  Šīs kontaktlēcas uztur acis savā dabiskajā mitruma līmenī. Lēcu lietotāju ērtībām tām ir izstrādāta īpaši gluda virsma.

  Kontaktlēcas varat lietot divos rekomendētos veidos:

  • vienu nedēļu ilgi, nepārtrauktā diennakts režīmā;
  • divas nedēļas ilgi, dienas vai pagarinātā lietošanas režīmā. Vienmēr lieto kontaktlēcas saskaņā ar sava redzes speciālista norādījumiem!

  Šīs lēcas var lietot visi tie, kuri vēlas veselīgākas acis un komfortablākas kontaktlēcas, un pat tie, kuri acu sausuma un nelabvēlīgu darba apstākļu dēļ (sauss, kondicionēts gaiss, ilgas darba stundas pie datora, nepieciešamība gulēt ar lēcām) parasti lēcas lietot nevar. Uz šīm kontaktlēcām ir atzīmes "123", lai palīdzētu kontaktlēcu
  lietotājam atšķirt lēcas pareizo un nepareizo pusi, turklāt tās ir viegli tonētas, lai vieglāk pamanīt lēcu konteinerā.

   

 • Air Optix Aqua (HydraGlyde)

  Air Optix Aqua (HydraGlyde) - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 37.44 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  CibaVision piedāvā silikohidrogēla materiāla mēneša kontaktlēcas Air Optix Aqua, kas paredzētas pagarinātai lietošanai.

  Kontaktlēcas Air Optix Aqua (agrāk tika sauktas par O2 Optix) nodrošina 5 reizes lielāku skābekļa piekļuvi acīm, salīdzinot ar hidrogēla materiāla kontaktlēcām. Air Optix Aqua ir īpaši piemērotas ikvienam, kura acis nomoka sausās acs sindroms. Mitrinošais elements AQUA savienojas ar kontaktlēcas virsmu un izveido maigu, plānu mitrinošo kārtiņu, tādējādi ļaujot acs plakstiņam viegli, brīvi slīdēt. Tām ir plāna lēcas virsma ar labāku mitrinošo sistēmu un lielisku pretestību pret nosēdumu uzkrāšanos.

  Izvēloties šīs kontaktlēcas Jūs izvairīsieties no radzenes skābekļa trūkuma pazīmēm, tādām kā acu sausums, apsārtums, miglošanās un nepatīkama sajūta dienas beigās.

  Tagad Tavas acis jutīsies mazāk nogurušas un izskatīsies veselīgākas, neņemot vērā to, cik ilgas stundas dienā kontaktlēcas bijušas acīs.

 • Air Optix Night and Day

  Air Optix Night and Day - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 53.73 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Air Optix Night & Day kontaktlēcas ir jaunas kontaktlēcas, kas aizvieto silikonhidrogēla kontaktlēcas Focus Night & Day. Air Optix Night & Day kontaktlēcas ir jaunākās paaudzes silikonhidrogēla materiāla mēneša kontaktlēcas, kas paredzētas dienas, pagarinātai vai diennakts lietošanai.

  Ar šīm kontaktlēcām varēsi aizmirst, ka lieto kontaktlēcas, jo tās var atrasties acīs pat līdz 30 diennaktīm ilgi. Tas ir iespējams, pateicoties kontaktlēcu skābekļa caurlaidības līmenim, kas šīm lēcām ir visaugstākais. Turklāt silikonhidrogēla grupas materiāla "Lotrafilkon A" īpašības tagad ļaus Tev aizmirst par kontaktlēcu ikdienas aprūpi.

  Pirms lem par labu šo lēcu iegādei, kopā ar savu redzes speciālistu (optometristu) noskaidro, kāds lēcu lietošanas laiks un režīms ir piemērots tieši Tavām acīm!

  *Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā diennakts lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri- vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!

  **Air Optix Night & Day kontaktlēcas ar ''+'' dioptrijām, gaidīšanas laiks var būt līdz 4 nedēļām. Sīkāk individuāli informēs mūsu klientu konsultants.

 • Biofinity

  Biofinity - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 58.80 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision silikonhidrogēla mēneša kontaktlēcas Biofinity- ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas kontaktlēcām, Biofinity lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama.

  Asfēriska lēcas priekšējā virsma nodrošina labāku redzes asumu. Optimizēts mugurējās virsmas dizains apvienojumā ar plānu lēcas profilu un „apaļās malas” dizainu - mazākam konjunktīvas un radzenes kairinājumam un komfortam visa mēneša garumā. Kontaktlēcas Biofinity var lietot dienas, pagarinātas lietošanas un nepārtrauktā režīmā no 1 līdz pat 29 diennaktīm. Biofinity lēcas būs piemērotas visiem un visām, arī Tev!

  *Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri- vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!

 • BioLens (Piiloset Monthly)

  BioLens (Piiloset Monthly) - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 20.40 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Somijas uzņēmuma Piiloset ražotās hidrogēla mēneša kontaktlēcas BioLens ir paredzētas lietošanai dienas režīmā.

   

  BioLens ir viena no plānākajām hidrogēla materiāla kontaktlēcām. Skaidra redze un komfortabla lēcu lietošana nodrošināta visas darba dienas garumā. Kontaktlēcu lietošanas laikā tiek apgrūtināta nosēdumu veidošanās uz tām. Šo funkciju pilda īpaši virsmas marķieri, kombinācijā ar individuālu asaru īpašībām.

   

  BioLens kontaktlēcas ir īpaši piemērotas tiem, kuri agrāk nav lietojuši kontaktlēcas, kā arī tiem, kuriem līdz šim ir bijušas grūtības ar lēcu ievietošanu vai izņemšanu. Tagad kontaktlēcu ielikšana un izņemšana būs ievērojami atvieglota!

   

  Kopš 2018. gada Biolens (Piiloset Monthly) kontaktlēcas vairs netiek ražotas! Lai noskaidrotu, vai nepieciešamais stiprums vēl ir pieejams vai arī uzzinātu par šo kontaktlēcu alternatīvām, sazinies ar manaslecas.lv konsultantu pa tel.nr. 20211202 vai info@manaslecas.lv

   

  Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām konsultēties ar redzes speciālistu! Manaslecas.lv optometristus vari apciemot A'telpā, K.Valdemāra 37 vai U/V Stockmann, pēc iepriekšēja pieraksta!

   

 • Clear58

  Clear58 - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 22.20 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Clear58® kontaktlēcas no Clearlab ir hidrogēla kontaktlēcas, kas paredzētas lietošanai dienas režīmā.

  Kontaktlēcām ir speciāli veidota Truform™ mala, kas nodrošina optimālu lēcu kustību saglabājot lielisku komfortu.

  Dizains veidots tā, ka lēca lieliski pieguļ acij, atkārtojot neradot spiediena sajūtu un nodrošinot lielisku komfortu.

  Truform™ dizaina kontaktlēcas malas plaši testētas Austrālijā un Lielbritānijā, kur ieguvušas lielu kontaktlēcu nēsātāju atzinību.

  Īpaši plānais Clear58® kontaktlēcas dizains nodrošina vieglu pierašanu pie lēcām tādēļ Clear 58® īpaši iesakām sākotnējiem kontaktlēcu nēsātājiem.

  Kontaktlēca ir nedaudz ietonēta, lai lēcu konteinerā to vieglāk ieraudzīt.

   

  Kontaktlēcas ar plus (+) dioptrijām, kā arī atsevišķi stiprumi ar mīnus (-) dioptrijām jāgida 2-4 nedēļas!

 • Clearall-day

  Clearall-day - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 23.40 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Kontaktlēcas Clear All-Day™ ir jaunākās paaudzes hidrogēla kontaktlēcas, kas paredzētas lietošanai dienas režīmā.

  Clearlab kontaktlēcās veiksmīgi apvienots unkikāls biosaderīgs materiāls AQUAGRIP™ ar asfēriksu dizainu. AQUAGRIP™ izveidots ņemot par pamatu mucīna īpašības, kas ir dabisks acs mitrinātājs un atrodas asru sastāvā. Pateicoties AQUAGRIP™ ūdens molekulas piesaistās pie lēcas, tā samazinot, lēcas dehidratāciju un nodrošinot, ka kontaktlēcas ir valkājamas ilgāk un ērtāk visas dienas garumā.

   

  Lēcas asfēriskais dizains uzlabo redzes kvalitāti ar lēcām, nodrošinot maksimālu kontrastjutību zema apgaismojuma apstākļos, kā arī novērš nevēlamās aberācijas (attēla kropļojumus). Pateicoties kontaktlēcas materiāla nejoniskajām īpašībām, kontaktlēcām ir laba noturība pret nosēdumiem un laba skābekļa caurlaidība.

   

  Kontaktlēca ir nedaudz ietonēta, lai lēcu konteinerā to vieglāk ieraudzīt.

   

  Īpaši ieteicamas jutīgiem cilvēkiem, cilvēkiem, kam lēcu nomaiņa nepieciešama biežāk, jo uz lēcām ārtri veidojas nosēdumi, kā ari neliela astigmātisma gadījumā. 

   

  Pasūtot ClearAll-Day tās būs pieejamas jau nākošajā dienā, bet ņem vērā kontaktlēcas ar plus (+) dioptrijām jāgida 2-4 nedēļas!

 • Frequency 55 Aspheric

  Frequency 55 Aspheric - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 30.66 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision hidrogēla materiāla mēneša kontaktlēcas Frequency 55 Aspheric ir paredzētas lietošanai dienas režīmā.

  Apvienojumā ar asfērisku lēcas virsmas dizainu un unikālu ražošanas tehnoloģiju, kontaktlēcas nodrošina augstu redzes kvalitāti un ērtu ikdienas lietošanu. Jaunums šo kontaktlēcu ražošanā – priekšējās virsmas asfēriskais dizains, efektīvi koriģē astigmātismu līdz vienai dioptrijai, tādējādi paaugstinot redzes asumu un kontrastu. Turpmāk Jums nav nepieciešamas īpašās toriskās kontaklēcas, lai iegūtu līdzvērtīgu redzes asumu gan, skatoties tālumā, gan veicot darbu tuvumā.

  Lietojot un kopjot Frequency 55 Aspheric dizaina kontaktlēcas, uzmanieties, lai kontaktlēcai pieskārtos tikai pirkstu spilventiņi, jo naga šķautne var viegli traumēt kontaklēcas malas un virsmu.

  Arī Tu vari būt šo kontaklēcu lietotājs, pat, ja Tev nav astigmātisms!

 • PureVision 2 HD

  PureVision 2 HD - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 43.56 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Kontaktlēcu ražotāja Baush & Lomb jaunākās pagarinātas lietošanas silikongidrogēla mēneša kontaktlēcas PureVision 2 HD. Šīs ir vienas no visvairāk "elpojošajām" kontaktlēcām. To plānais dizains nodrošina dabisku sajūtu un izcilu komfortu visu kontaktlēcu lietošanas periodu. Augstas kvalitātes optika samazina sfēriskās aberācijas un nodrošina skaidru redzi. Īpašā virsmas apdare saglabā mitrumu un samazina nosēdumu veidošanos uz kontaktlēcas, tāpēc tās var nēsāt līdz pat 30 diennaktīm ilgi, neizņemot no acīm. Šīs kontaktlēcas pielietojamas arī terapeitiskos nolūkos, tāpēc ražotājs piedāvā arī lēcas ar nulles dioptrijām.

  Pure Vision 2HD kontaktlēcas izveidotas ar jaunāko ComfortMoist™ tehnoloģiju un nodrošina redzes komfortu visas dienas garumā. Plānās un noapaļotās kontaktlēcas malas uzlabo asaru cirkulāciju, kas aizsargā, baro, mitrina un tīra radzeni. PureVision 2HD lēcas ir radītas mūsdienu aktīvajam dzīvesveidam, darbam pie datora, telpās ar kondicionieriem, kā arī īpaši piemērotas ikvienam, kurš vēlas valkāt kontaktlēcas elastīgā režīmā - dienas vai nepārtrauktā, strādā nakts darbu vai darbu vājā apgaismojumā.

  *Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri- vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!

 • ReFresh Eyes Smart monthly

  ReFresh Eyes Smart monthly - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 43.80 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Jaunās ReFresh Eyes Smart monthly silikongidrogēla kontaktlēcas ir paredzētas pagarinātās dienas lietošanai.

   

  Šīs kontaktlēcas ir ideālas tiem kontaktlēcu valkātājiem, kuri meklē lielāku komfortu, valkājot tās ilgāku laiku, jo šīs lēcas ir plānas, mīkstas, kā arī to maliņas ir noapaļotos, tādējādi radot vēl papildus komfortu.

   

  ReFresh Eyes Smart Monthly- gudra izvēle!

   

 • SofLens59 (SofLens Comfort)

  SofLens59 (SofLens Comfort) - 3 + 3 lēcas

  Mēneša kontaktlēcas
  Cena : 25.50 EUR
  Labā acs Kreisā acs
  Stiprums (PWR)
  Radiuss (B.C.)
  Diametrs (DIA)
  Apraksts

  Soflens 59 kontaktlēcas (agrāk pazīstamas ar nosaukumu SofLens Comfort) ir mēneša kontaktlēcas no hidrogēla materiāla, lietojamas dienas režīmā.

  Kontaktlēcām ir īpašs nejonisks materiāls, kas samazina nosēdumu veidošanos uz kontaklēcas virsmas, tādējādi atvieglojot lēcu ikdienas kopšanu. Kontaktlēcas ir viegli pielaikojamas un ērtas ikdienas lietošanā.

  Soflens 59 kontaktlēcas paredzētas tiem pirmreizējiem kontaklēcu lietotājiem, kuriem lēcu ievietošana un izņemšana nepadodas tik veikli, un tiem ikdienas kontaklēcu lietotājiem, kuri rūpīgi ievēro lietošanas režīmu un pareizu kontaktlēcu kopšanu.

  Bausch & Lomb ražotājs šīs kontaktlēcas pozicionē kā labu piedāvājumu par pieņemamu cenu un mērenas izmaksas ik mēnesi.

Soflens 59 kontaktlēcas (agrāk pazīstamas ar nosaukumu SofLens Comfort) ir mēneša kontaktlēcas no hidrogēla materiāla, lietojamas dienas režīmā.

Kontaktlēcām ir īpašs nejonisks materiāls, kas samazina nosēdumu veidošanos uz kontaklēcas virsmas, tādējādi atvieglojot lēcu ikdienas kopšanu. Kontaktlēcas ir viegli pielaikojamas un ērtas ikdienas lietošanā.

Soflens 59 kontaktlēcas paredzētas tiem pirmreizējiem kontaklēcu lietotājiem, kuriem lēcu ievietošana un izņemšana nepadodas tik veikli, un tiem ikdienas kontaklēcu lietotājiem, kuri rūpīgi ievēro lietošanas režīmu un pareizu kontaktlēcu kopšanu.

Bausch & Lomb ražotājs šīs kontaktlēcas pozicionē kā labu piedāvājumu par pieņemamu cenu un mērenas izmaksas ik mēnesi.

Izvēlies citas lēcas
2
 Schalcon Lacrime ar malvu

Schalcon Lacrime ar malvu - 15 ml

Acu mitrinošie pilieni
Cena : 3.97 EUR
Apraksts

Schalcon Lacrime ir sterils konservantu šķīdums ar malvu, ko rekomendē mīksto vai cieto gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu mitrināšanai. Ja Tu lieto kontaktlēcas diennakts režīmā, tad ar šiem pilieniem vari mitrināt acis un kontaktlēcas no rīta pēc gulēšanas. Savukārt divi pilieni pirms lēcu ievietošanas acīs var saīsināt ikrīta adaptācijas laiku, svešķermeņa sajūtu acīs.

Pilieni ir veidoti kā „mākslīgā asara”. Schalcon Lacrime acu pilienu sastāvā ir sterils izotonisks buferēts šķīdums ar pH 7,20 un labi sabalansēts dabīgu sastāvdaļu maisījums, kas līdzinās bioloģisko asaru sastāvam. Dažādu augu esence rada vēlamo atvieglojuma efektu, palielinot toleranci pret kontaktlēcām. Neizraisa alergiju.

Komforta sajūta, lietojot kontaktlēcas īpašos apstākļos, varētu būt periodiski mazāk patīkama nekā cerēts, tad šādos gadījumos iesakām Lacrime pilienus, lai uzlabotu pašsajūtu.

3
Schalcon Universale Plus (UP+)

Schalcon Universale Plus (UP+) - 400 ml + konteiners

Kopšanas šķīdums
Cena : 7.53 EUR
Apraksts

Daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums visu veidu mīksto kontaktlēcu kopšanai un uzglabāšanai. Tas tīra, dezinficē un tajā var pat uzglabāt kontaktlēcas. Olbaltumvielu nosēdumi no kontaktlēcu virsmas tiek atdalīti bez berzēšanas. Šķīdums nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām un ir piemērots arī jutīgām acīm. Kontaklēcu kopšanas līdzekļu komplektā saņemsiet bezmaksas kontaktlēcu konteineru, kas ērti piestiprināms pie šķīduma pudeles. Pateicoties lēcu konteinerā iestrādātajiem sudraba joniem, tam piemīt dezinficējoša funkcija. Pieejami dažādi kontaktlēcu kopšanas šķīduma tilpumi dažādām dzīves situācijām.

Latvijā šo Itālijā tik iecienīto un novērtēto kontaktlēcu šķīdumu piedāvā tikai manaslecas.lv!

Grozs: Pagaidām tukšs
Atkārtoti pasūtīt
202 11 202

Pasūtījumus pieņemam:

24h katru dienu

Darbadienās: 900 - 1930

Sestdienās: 1100 - 1700

Lielākā kontaktlēcu

noliktava Baltijā